HOLD Resultatliste

RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 17/09/2017

Pony Cup by Horze Slagelse LD/LC & LB/LA
Dommere: C: Jette Pedersen
Sponsor: Horze Slagelse Ærespræmie:RKVS

1 RED CHOCOLATE
Frederikke Ugleholdt / SIDNEY 68,000 68,000
Kathrine Nadia Sørensen / KABRIT'S SHERIFF 66,000 66,000
I alt 134,000 134,000 1


2 TEAM A & A
Amalie Gylden / STEMAR'S BLUE EYE 67,000 67,000
Amalie Caroline Morton / SØGAARDS ASTERIX 63,000 63,000
I alt 130,000 130,000


3 TEAM LINDEBAKKEN
Edith Paludan Seedorff / KOKKEDAL'S INITIAL B 58,000 58,000
Ester Paludan Seedorff / POMALOUR 62,000 62,000
I alt 120,000 120,000

---------------------------------------------------------------------------------------------
 

Heste Cup by Land & Fritid Bromme LD/LC
Dommere: C: Linea Fogh Pedersen
Sponsor: Land & Fritid Bromme Ærespræmie:Revisorgården Slagelse & RKVS

3 VI KA VI KU
Heidi Hostrup Gøtze Jozwiak / MAJA 72,000 72,000
Tina Wachs / STALD MAJBØL´S SHERLOCK 67,000 67,000
I alt 139,000 139,000 1


2 PONY EXPRESSEN
christina petersen / FYLKIR PUGLUND 68,000 68,000
Conny Karin Petersen / AMIGO 71,000 71,000
I alt 139,000 139,000 2


5 TEAM TOFTAGERGÅRD
Michelle Rantzau / JILDOU FAN HEALWEI 67,000 67,000
Malene Weinreich Thiemke / KEILEY 67,000 67,000
I alt 134,000 134,000


4 TEAM BLACK & WHITE
Katharina Stausholm / CHANEL 66,000 66,000
Lisbeth Andersen / STÆREBOGÅRDS WHITE GHOST 67,000 67,000
I alt 133,000 133,000


1 TURBO TØSERNE
Lisbeth Petersen / MAYENI BAKKEGÅRD 66,000 66,000
Emilie Sørensen / ZION 65,000 65,000
I alt 131,000 131,000

--------------------------------------------------------------------------------

Heste Cup by Land & Fritid Bromme LB/LA
Dommere: C: Linea Fogh Pedersen
Sponsor: Land & Fritid Bromme Ærespræmie:RKVS

1 TANTERNE
Stine Degn / HEDEGÅRDENS DELUX 67,000 67,000
Natalie Wulff Brix / BLACHMANN 68,000 68,000
I alt 135,000 135,000 1

2 WISH US LUCK
Sofie Nielsen / LIMONE 65,000 65,000
Line Bisgaard Petersen / LUCKY BENNEDSGAARD 66,000 66,000
I alt 131,000 131,000


3 HYGGEHOLDET
Jeanette Rem Larsen / CANDY BELL 64,000 64,000
Nadja Engelhardt / YUGI 56,000 56,000
I alt 120,000 120,000

 

 

Resultater
Rideklub Vestsjælland
 


Online link

DRF Stævnesystem - RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 - 17/09/2017


 

Klasseoversigt
1.Dressur Showklasse - Pony LD1 & LD2 - A
2.Procentklasse Pony LC1 & LC2 & LC3 - A
16.Heste Cup by Land & Fritid Bromme LA - A
17.Dressur Showklasse - Hest LD1 & LD2 - A
18.Procentklasse Heste LC1 & LC2 & LC3 - A
19.Procentklasse Heste LB1 & LB2 & LB3 - A
20.Procentklasse Heste LA1 & LA2 - A
21.Procentklasse Heste LA3 & LA4 & LA5 & LA6 - A
22.Procentklasse Heste MB0 & MB1 & MB2 & MB3 - A
23.Opvarmningsklasse til klubmesterskabet 2017 Hest & Pony - A
24.Finale Klubmesterskabet 2017 Hest & Pony - A
24.Finale Klubmesterskabet 2017 Hest & Pony - B

Resultatliste
Rideklub Vestsjælland
 

DRF Stævneprogram 2003 - RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 - 17/09/2017


 

1 Dressur Showklasse - Pony LD1 & LD2 - A
 
Antal plac.: 3  
Dotering:  
Dommere: C: Jette Pedersen
Sponsor: Revisorgården Slagelse
Ærespræmie: Bog & Idé Klb., Sportsmaster

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

2

74

GRIBSVADS GIGO JO - 1

Mathilde Pieron Leander

Slagelse Rideklub

 

 

68,61
1

 

 

69

68,611

1

1

76

LILLE PRINS - 1

Rikke Maria Schoubye Johansen

Karlslunde Rideklub

 

 

65,00
2

 

 

65

65,000

2

9

47

KABRIT'S SHERIFF - 2

Kathrine Nadia Sørensen

Møllebakkens Rideklub

 

 

64,76
3

 

 

65

64,762

3

5

64

ZIG ZAG - 3

Celina Møller Christensen

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

62,50
4

 

 

63

62,500

 

4

52

CHARLIE - 2

Stephanie Edel Plambæk

Hallelev Sportsrideklub

 

 

62,22
5

 

 

62

62,222

 

8

35

MIDDELBJERGS VILA - 1

Lærke Kryger Vang Hansen

Vemmelev Rideklub

 

 

61,67
6

 

 

62

61,667

 

11

48

DORTHEALYST RACHEL - 3

Didde Toftbo Sørensen

Rideklub Vestsjælland

 

 

61,43
7

 

 

61

61,429

 

7

48

DORTHEALYST RACHEL - 3

Didde Toftbo Sørensen

Rideklub Vestsjælland

 

 

60,28
8

 

 

60

60,278

 

3

55

DORTHEALYST RACHEL - 3

Dina Toftbo Sørensen

Rideklub Vestsjælland

 

 

58,61
9

 

 

59

58,611

 

6

53

SANDIE - 3

Isabella Rene Edel plambæk

Hallelev Sportsrideklub

 

 

57,78
10

 

 

58

57,778

 

10

64

ZIG ZAG - 3

Celina Møller Christensen

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

57,62
11

 

 

58

57,619

 

Top | Retur


Resultatliste
Rideklub Vestsjælland
 

DRF Stævneprogram 2003 - RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 - 17/09/2017


 

2 Procentklasse Pony LC1 & LC2 & LC3 - A
 
Antal plac.: 2  
Dotering:  
Dommere: C: Jette Pedersen
Sponsor:  Horze Slagelse
Ærespræmie:  Winthers Rideudstyr & RKVS

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

6

33

MARCO POLO - 1

Ditte Hilkjær

Rideklub Vestsjælland

 

 

68,00
1

 

 

68

68,000

1

3

34

FRENCH KISS - 3

Mathilde strunge

Rideklub Vestsjælland

 

 

65,87
2

 

 

66

65,870

2

2

13

SIDNEY - 2

Frederikke Ugleholdt

Møllebakkens Rideklub

 

 

65,22
3

 

 

65

65,217

 

5

17

ASLAN AF VOGNMANDSGÅRDEN - 1

julie Kristensen

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

64,78
4

 

 

65

64,783

 

4

49

FELDHOLMS TOP GEAR - 1

Freja Maria Rasmussen

Møllebakkens Rideklub

 

 

62,83
5

 

 

63

62,826

 

1

17

ASLAN AF VOGNMANDSGÅRDEN - 1

julie Kristensen

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

62,20
6

 

 

62

62,200

 

Top | Retur


Resultatliste
Rideklub Vestsjælland
 

DRF Stævneprogram 2003 - RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 - 17/09/2017


 

16 Heste Cup by Land & Fritid Bromme LA - A
 
Antal plac.: 1  
Dotering:  
Dommere: C: Linea Fogh Pedersen
Sponsor:  Land & Fritid Bromme
Ærespræmie:  RKVS

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

3

3

HEDEGÅRDENS DELUX

Stine Degn

Rideklub Vestsjælland

 

 

66,55
1

 

 

67

66,552

 

2

1

LIMONE

Sofie Nielsen

Rideklub Vestsjælland

 

 

65,35
2

 

 

65

65,345

 

1

41

YUGI

Nadja Engelhardt

Rideklub Vestsjælland

 

 

56,48
3

 

 

56

56,482

1

Top | Retur


Resultatliste
Rideklub Vestsjælland
 

DRF Stævneprogram 2003 - RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 - 17/09/2017


 

17 Dressur Showklasse - Hest LD1 & LD2 - A
 
Antal plac.: 4  
Dotering:  
Dommere: C: Lonni Schulze
Sponsor:  OK Benzin Bjerre
Ærespræmie:  Revisorgården Slg. & Bog & Idé m.fl.

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

9

44

MOMO

Sarah Harlev Rasmussen

Møns Sportsrideklub

 

 

68,57
1

 

 

69

68,570

1

3

68

FOLGAARDENS CASMIR

Amanda Fabricius Larsen

Ringsted Rideklub

 

 

67,78
2

 

 

68

67,780

2

2

67

BISKA RÆVDAL

Nanna Von linstow kusk

Rideklubben Vestervang

 

 

66,94
3

 

 

67

66,944

3

10

67

BISKA RÆVDAL

Nanna Von linstow kusk

Rideklubben Vestervang

 

 

65,48
4

 

 

65

65,480

4

13

23

PIPALUK

Sanne Rønholt Madsen

Rytterforeningen i Skælskør

 

 

65,24
5

 

 

65

65,240

 

15

38

CHANEL

Katharina Stausholm

Rideklub Vestsjælland

 

 

64,52
6

 

 

65

64,520

 

11

68

FOLGAARDENS CASMIR

Amanda Fabricius Larsen

Ringsted Rideklub

 

 

64,05
7

 

 

64

64,050

 

8

51

QUANTUM JUNIOR

Ulla Ellelonndal

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

61,67
8

 

 

62

61,670

 

12

10

GAJA KONGSTED

Marlene Egelund Nielsen

Fuglebjerg Køre- Og Rideforening

 

 

60,95
9

 

 

61

60,950

 

5

23

PIPALUK

Sanne Rønholt Madsen

Rytterforeningen i Skælskør

 

 

60,83
10

 

 

61

60,830

 

4

10

GAJA KONGSTED

Marlene Egelund Nielsen

Fuglebjerg Køre- Og Rideforening

 

 

60,56
11

 

 

61

60,560

 

1

56

FANTEXZO

Sara Villefrance

Rideklub Vestsjælland

 

 

59,17
12

 

 

59

59,167

 

14

58

OBERST AF KORSKÆRGAARD

yvonne kristensen

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

55,95
13

 

 

56

55,950

 

7

58

OBERST AF KORSKÆRGAARD

yvonne kristensen

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

55,83
14

 

 

56

55,830

 

Top | Retur


Resultatliste
Rideklub Vestsjælland
 

DRF Stævneprogram 2003 - RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 - 17/09/2017


 

18 Procentklasse Heste LC1 & LC2 & LC3 - A
 
Antal plac.: 6  
Dotering:  
Dommere: C: Lonni Schulze
Sponsor:  OK Benzin Bjerre
Ærespræmie:  Edo Slagelse, Bog & Idé Klb. m.fl.

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

11

75

BLACHMANN

Pia Wulff Jelstrup

Noagård Rideklub

 

 

73,54
1

 

 

74

73,540

1

10

31

KIRSEBÆRGÅRDENS JO-JO

Julia Enevoldsen

Midtsjællands Rideklub

 

 

70,83
2

 

 

71

70,830

2

19

31

KIRSEBÆRGÅRDENS JO-JO

Julia Enevoldsen

Midtsjællands Rideklub

 

 

70,00
3

 

 

70

70,000

3

6

27

ENGBO'S MISSISSIPPI

Sarah Dahl Larsen

Baunehøj Rideklub Næstved

 

 

69,80
4

 

 

70

69,800

4

18

12

MUHLEGAARDENS SOFFIE

Julie Østergaard

Slagelse Rideklub

 

 

68,13
5

 

 

68

68,130

5

17

27

ENGBO'S MISSISSIPPI

Sarah Dahl Larsen

Baunehøj Rideklub Næstved

 

 

67,71
6

 

 

68

67,710

6

3

57

GRØNHOLTGAARDS CASSIO HIT

Johanne Beyer Hjort Jensen

Slagelse Rideklub

 

 

67,40
7

 

 

67

67,400

 

9

60

UPTOWN GIRL BY UNIQHORS

Stine Taasing Nygaard

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

66,88
8

 

 

67

66,880

 

20

60

UPTOWN GIRL BY UNIQHORS

Stine Taasing Nygaard

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

66,40
9

 

 

66

66,400

 

7

44

MOMO

Sarah Harlev Rasmussen

Møns Sportsrideklub

 

 

66,25
10

 

 

66

66,250

 

14

21

DINOMIA

Liza Hasfeldt

Vipperød Rideklub

 

 

65,83
11

 

 

66

65,830

 

16

39

STÆREBOGÅRDS WHITE GHOST

Lisbeth Andersen

Rideklub Vestsjælland

 

 

65,83
11

 

 

66

65,830

 

22

21

DINOMIA

Liza Hasfeldt

Vipperød Rideklub

 

 

65,80
13

 

 

66

65,800

 

13

40

GANDALF AF DANDANELL

Nanna Miriam Jensen

Odsherreds Rideklub

 

 

65,42
14

 

 

65

65,420

 

12

57

GRØNHOLTGAARDS CASSIO HIT

Johanne Beyer Hjort Jensen

Slagelse Rideklub

 

 

65,42
14

 

 

65

65,420

 

5

46

SONET REÁL

Unni Jørgensen

Ertebjerggaard Sports Rideklub

 

 

65,40
16

 

 

65

65,400

 

2

36

ARMANI D

Emma-Sofie Florin Jonassen

Aagerupgård Sportsrideklub

 

 

65,20
17

 

 

65

65,200

 

21

39

STÆREBOGÅRDS WHITE GHOST

Lisbeth Andersen

Rideklub Vestsjælland

 

 

65,20
17

 

 

65

65,200

 

8

36

ARMANI D

Emma-Sofie Florin Jonassen

Aagerupgård Sportsrideklub

 

 

64,58
19

 

 

65

64,580

 

1

40

GANDALF AF DANDANELL

Nanna Miriam Jensen

Odsherreds Rideklub

 

 

63,60
20

 

 

64

63,600

 

4

22

CHILI

Sandra Juul Larsen

Midtsjællands Rideklub

 

 

63,40
21

 

 

63

63,400

 

15

22

CHILI

Sandra Juul Larsen

Midtsjællands Rideklub

 

 

59,79
22

 

 

60

59,790

 

Top | Retur


Resultatliste
Rideklub Vestsjælland
 

DRF Stævneprogram 2003 - RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 - 17/09/2017


 

19 Procentklasse Heste LB1 & LB2 & LB3 - A
 
Antal plac.: 1  
Dotering:  
Dommere: C: Camilla Østerbye
Sponsor:  Dyrenes Eldorado
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

3

29

QVISTORF DIDDL DIVINE

Vilde Schulze Matthisen

Vindinge Rideklub

 

 

63,28
1

 

 

63

63,280

1

2

12

MUHLEGAARDENS SOFFIE

Julie Østergaard

Slagelse Rideklub

 

 

62,33
2

 

 

62

62,330

 

1

29

QVISTORF DIDDL DIVINE

Vilde Schulze Matthisen

Vindinge Rideklub

 

 

62,17
3

 

 

62

62,170

 

Top | Retur


Resultatliste
Rideklub Vestsjælland
 

DRF Stævneprogram 2003 - RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 - 17/09/2017


 

20 Procentklasse Heste LA1 & LA2 - A
 
Antal plac.: 2  
Dotering:  
Dommere: C: Camilla Østerbye
Sponsor:  Lundemøllen
Ærespræmie:  Qinqo Beauty & RKVS

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

2

32

KAI FAN DE MARREN

Inge Rasmussen

Kalundborg Sportsrideklub

 

 

68,33
1

 

 

68

68,330

1

5

26

DIVINA

Rebecca Paaschburg

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

62,93
2

 

 

63

62,930

2

4

32

KAI FAN DE MARREN

Inge Rasmussen

Kalundborg Sportsrideklub

 

 

62,59
3

 

 

63

62,590

 

1

42

TINGGÅRDENS ALLSANDRO

Kristine Norup

Noagård Rideklub

 

 

61,48
4

 

 

61

61,480

 

3

26

DIVINA

Rebecca Paaschburg

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

57,96
5

 

 

58

57,960

 

Top | Retur


Resultatliste
Rideklub Vestsjælland
 

DRF Stævneprogram 2003 - RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 - 17/09/2017


 

21 Procentklasse Heste LA3 & LA4 & LA5 & LA6 - A
 
Antal plac.: 1  
Dotering:  
Dommere: C: Camilla Østerbye
Sponsor:  Dyrenes Eldorado
Ærespræmie:  RKVS

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

2

16

DRISDAL'S FLYING THYSON

Mille-Marie Vinther

Midtsjællands Rideklub

 

 

62,50
1

 

 

63

62,500

1

1

15

KASTKÆRS OVANNI

Stine Taasing Nygaard

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

60,74
2

 

 

61

60,740

 

Top | Retur


Resultatliste
Rideklub Vestsjælland
 

DRF Stævneprogram 2003 - RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 - 17/09/2017


 

22 Procentklasse Heste MB0 & MB1 & MB2 & MB3 - A
 
Antal plac.: 2  
Dotering:  
Dommere: C: Charlotte Nymand Schwartzlose
Sponsor:  Lundemøllen
Ærespræmie:  Qinqo Beauty & RKVS

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

3

73

LACOSTA-EM

Louise Dahl

Noagård Rideklub

 

 

68,08
1

 

 

68

68,080

1

4

61

MARCELLUS GULLHØJ

Maria Andersen

Odsherreds Rideklub

 

 

66,54
2

 

 

67

66,540

2

2

11

DAMARONE

Louise Kærgaard Pedersen

Noagård Rideklub

 

 

64,36
3

 

 

64

64,360

 

1

15

KASTKÆRS OVANNI

Stine Taasing Nygaard

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

61,28
4

 

 

61

61,280

 

5

59

TJØRNELUNDS LIT TLE RIVER DANCE

Stine Taasing Nygaard

Nordvestsjællands Rideklub

 

 

 

 

 

 

 

Opgi

Top | Retur


Resultatliste
Rideklub Vestsjælland
 

DRF Stævneprogram 2003 - RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 - 17/09/2017


 

23 Opvarmningsklasse til klubmesterskabet 2017 Hest & Pony - A
 
Antal plac.: 2  
Dotering:  
Dommere: C: Charlotte Nymand Schwartzlose
Sponsor:  Revisorgården Slagelse
Ærespræmie:  JYSK & RKVS

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

6

14

DROGBA H.H.

Mikkel Lund

Rideklub Vestsjælland

 

 

71,00
1

 

 

71

71,000

1

2

43

NEDRE BRØDBÆKS PONDUS - 2

Stine Toft Christensen

Rideklub Vestsjælland

 

 

70,00
2

 

 

70

70,000

2

5

33

MARCO POLO - 1

Ditte Hilkjær

Rideklub Vestsjælland

 

 

69,80
3

 

 

70

69,800

 

4

34

FRENCH KISS - 3

Mathilde strunge

Rideklub Vestsjælland

 

 

68,04
4

 

 

68

68,040

 

3

37

DRABINA ISA OX

Stephanie Liv Andersen

Rideklub Vestsjælland

 

 

66,39
5

 

 

66

66,390

 

7

1

LIMONE

Sofie Nielsen

Rideklub Vestsjælland

 

 

65,69
6

 

 

66

65,690

 

1

48

DORTHEALYST RACHEL - 3

Didde Toftbo Sørensen

Rideklub Vestsjælland

 

 

58,89
7

 

 

59

58,890

 

Top | Retur


Resultatliste
Rideklub Vestsjælland
 

DRF Stævneprogram 2003 - RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 - 17/09/2017


 

24 Finale Klubmesterskabet 2017 Hest & Pony - A
 
Antal plac.: 2  
Dotering:  
Dommere: C: Charlotte Nymand Schwartzlose
Sponsor:  Winthers Rideudstyr
Ærespræmie:  Revisorgården Slg. & RKVS

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

4

33

MARCO POLO - 1

Ditte Hilkjær

Rideklub Vestsjælland

 

 

65,04
1

 

 

65

65,040

1

3

34

FRENCH KISS - 3

Mathilde strunge

Rideklub Vestsjælland

 

 

62,36
2

 

 

62

62,360

2

1

50

SPARTAS PANDORA - 1

Anna Jørgensen

Rideklub Vestsjælland

 

 

61,39
3

 

 

61

61,390

 

2

48

DORTHEALYST RACHEL - 3

Didde Toftbo Sørensen

Rideklub Vestsjælland

 

 

60,00
4

 

 

60

60,000

 

Top | Retur


Resultatliste
Rideklub Vestsjælland
 

DRF Stævneprogram 2003 - RKVS D-stævne i dressur med HORZE Slagelse Cup og finale i Klubmesterskabet 2017
16/09/2017 - 17/09/2017


 

24 Finale Klubmesterskabet 2017 Hest & Pony - B
 
Antal plac.: 3  
Dotering:  
Dommere: C: Charlotte Nymand Schwartzlose
Sponsor:  Winthers Rideudstyr
Ærespræmie:  Revisorgården Slg. & Dyrenes Eldorado

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

5

14

DROGBA H.H.

Mikkel Lund

Rideklub Vestsjælland

 

 

72,92
1

 

 

73

72,920

1

9

1

LIMONE

Sofie Nielsen

Rideklub Vestsjælland

 

 

71,39
2

 

 

71

71,390

2

4

7

QUEEN OF PIRATES

Lene Keinicke Hansen

Rideklub Vestsjælland

 

 

70,70
3

 

 

71

70,700

3

11

2

VIBELYNGS POLKATANZ

Nadja Engelhardt

Rideklub Vestsjælland

 

 

70,52
4

 

 

71

70,520

 

1

43

NEDRE BRØDBÆKS PONDUS - 2

Stine Toft Christensen

Rideklub Vestsjælland

 

 

70,00
5

 

 

70

70,000

 

8

28

KASTKÆRS CANASSIS

Julie Andersen

Rideklub Vestsjælland

 

 

68,29
6

 

 

68

68,290

 

6

30

LUCKY BENNEDSGAARD

Line Bisgaard Petersen

Rideklub Vestsjælland

 

 

68,17
7

 

 

68

68,170

 

2

37

DRABINA ISA OX

Stephanie Liv Andersen

Rideklub Vestsjælland

 

 

67,78
8

 

 

68

67,780

 

7

4

CANDY BELL

Jeanette Rem Larsen

Rideklub Vestsjælland

 

 

63,75
9

 

 

64

63,750

 

3

25

MAJA - 1

Heidi Hostrup Gøtze Jozwiak

Rideklub Vestsjælland

 

 

62,62
10

 

 

63

62,620

 

Top | Retur