Skriv en tekst her
BANE 1:   2 FINALE KLUBMESTERSKAB 2012 HEST Danish Agro & Concept Frisør Lørdag 08:45 - 10:15
Dommer C: Annitta Duus Max Point 100
Ærespræmie Danish Agro & Concept Frisør Antal Placeringer 3
Antal starter : 8 | Resterende starter : 0 13/10 2012 18:52

  DORADE  Maja Brinkmann  RKVS  70.7    70.679  (1) 
  36  WIDOR  Elisabeth I. Andersen  RKVS  70.6    70.556  (2) 
  19  MARZELL E.  Vita Binder  RKVS  68.5    68.518  (3) 
  TALISMANN  Line May Olsen  RKVS  67.3    67.346  
  40  NEFERTITI  Anita Gyrup Nielsen  RKVS  66.3    66.309  
  22  MICKEYLINE AF HVARRE  Ann-sofie Skovlund Eriksen  RKVS  65.8    65.765  
  21  APOLLO - 1  Nadja Engelhardt  RKVS  65.2    65.229  
  24  VESTERVANGS RONALDO  Heidi Christensen  RKVS  60.6    60.556  

Resultater for 3. afdeling

 

Placering

Rytter

Hest

Point

Program

Resultat

1

Vita Binder

Marzell E.

20

LA4

69,44

2

Maja Brinkmann

Dorade

15

LA2

68,55

3

Nadja Engelhardt

Apollo

10

LC3

68,18

4

Ann-Sofie Skovlund Eriksen

Mickeyline af Hvarre

7

LA2

66,07

5

Line May Olsen

Talismann

5

LA4

62,72

6

Heidi Christensen

Vestervangs Ronaldo

1

LD2

60,00

7

Birgit Modin

Wik’s Cornelius

1

LA6

59,66

8

Anita Gyrup Nielsen

Nefertiti

1

LC3

56,81

Resultater for 2. afdeling

Placering

Rytter

Hest

Point

Program

Resultat

1

Maja Brinkmann

Dorade

20

LA1

73,29

2

Vita Binder

Marzell E.

15

LA4

68,82

3

Eva Holbæk Pedersen

Faarbækgårds Scirocca

10

LB3

68,65

4

Stine Toft Christensen

Shadez

7

LB2

68,00

5

Mie Marcussen

Storgårdens Ravenna

5

LD2

66,11

6

Elisabeth I. Andersen

Widor

1

LC1

63,97

7

Sofie Nielsen

Limone

1

LB1

62,71

8

Elisabeth I. Andersen

Chris Søndergård

1

LD2

62,22

9

Stine Degn

Hedegårdens Delux

1

LD2

60,00

10

Anita Gyrup Nielsen

Nefertiti

1

LC3

58,50

1

Maren Frydendahl

Delicious Dawn

1

LD1

58,00

12

Heidi Christensen

Vestervangs Ronaldo

1

LD1

54,00

13

Anita Gyrup Nielsen

Markar

1

LD2

52,78

Resultater for 1. afdeling

Placering

Rytter

Hest

Point

Program

Resultat

1

Mie Marcussen

Storgårdens Revenna

20

LD2

75,56

2

Maja Brinkmann

Dorade

15

LA2

71,39

3

Mie Marcussen

Clausagergårds Ingolf

10

LD2

70,00

4

Eva Holbæk Pedersen

Faarbækgårds Scirocca

7

LC3

69,01

5

Stine Degn

Hedegårdens Delux

5

LD2

68,89

6

Helle Oldenborg

Lundebakkens Tobias

1

LA4

66,37

7

Line May Olsen

Talismann

1

LA4

65,16

8

Vita Binder

Marzell E.

1

LA4

64,24

9

Birgit Modin

Wik's Cornelius

1

LA4

63,93

10

Rikke Kristensen

Lykkehøjs Askepot

1

LA4

63,93

11

Kit Rasmussen

Felix Af Næsby Strand

1

LA2

62,51

12

Ditte Boserup

Øgårdens Fellini

1

LD2

61,44

13

Sofie Nielsen

Limone

1

LB1

61,20

14

Elisabeth I. Andersen

Widor

1

LC3

59,34

15

Kiki Jo Steen Jørgensen

Højgaards Dahlin

1

LB2

58,56

16

Anita Gyrup Nielsen

Nefertiti

1

LC3

58,08

17

Diana Birkemose Hansen

Klosterhedens Zorento

1

LC3

55,55

18

Johanne Bjerg Nielsen

Santino

1

LA1

54,66